PREKIŲ KATALOGAS
Savaitės Akcija

No supplier

 

Pristatymas

NEMOKAMAS PRISTATYMAS:

1. Užsakymai viršiję 80,00 eurų sumą pristatomi nemokamai.

2. Nemokamai užsakymus atsiimti Kaune mūsų parduotuvėje Partizanų g. 19 (iš pastato kiemo pusės e-pigiau.lt, +370 600 70003) Darbo laikas: I-V - 08:30 - 17:00, VI-VII - nedirba.

Pristatymo Lietuvoje įkainiai:

Vežėjas/pristatymo būdas

LP Express

Venipak

Pristatymas į namus/ iki durų

-

3,50 eur.

Į paštomatą

2,50 eur.

2,50 eur.

Jei apmokama kortele/ grynaisiais komisinis

+ 1,00 eur.

+ 1,00 eur.

atsiėmimo iš paštomato terminas

3 d.d.

7 d.d.

KITOS PRISTATYMO SĄLYGOS IR TAISYKLĖS

Pirkėjas norėdamas atsiskaityti už prekes grynaisiais pinigais ar banko kortele pristatymo metu papildomai turi apmokėti 1,00 Eur. (grynųjų pinigų surinkimo mokestį), kuris taikomas Kurjerio įmonės Venipak. ŠIS MOKESTIS JAU YRA ĮTRAUKIAMAS Į JŪSŲ UŽSAKYMO TRANSPORTAVIMO IŠLAIDŲ EILUTĘ KAI PASIRENKATE "APMOKĖJIMĄ GRYNAISIAIS PRISTATYMO METU" METODĄ UŽSAKYMO PATVIRTINIMO ETAPE.

DĖMESIO! Prašome tiksliai nurodyti savo pristatymo adresą (gatvė, numeris, pašto kodas, gyvenvietė (miestas), rajonas, tel. numeris)

Būtina nurodyti adresą, kuriuo kurjeris gavėją lengvai rastu pristatymo dieną. Kurjeris standartiškai pristato prekes darbo dienomis (I-V) nuo 8:00 iki 17:00 valandomis. Jeigu gavėjas pageidauja gauti prekes iki arba nuo nurodytos valandos apie tai privaloma informuoti siuntėją (pardavėją), nes pirkėjui gali būti pridedamas kurjerio taikomas 1,50 Euro papildomas mokestis. Jeigu kurjeris neranda gavėjo užsakymo metu nurodytu adresu arba susisiekus su gavėju paaiškėja, kad jis pageidauja gauti prekes kitu adresu, kurjeris tai traktuoja kaip siuntos peradresavimą ir taiko papildomą mokestį kuris yra lygus siuntos pristatymo kainai, t.y. iki 4,50 Eurų.
Svarbu!
Pasirašydami prekės priėmimo-perdavimo aktą, Jūs patvirtinate, jog prekė yra nauja, nėra transportavimo ar kitokių mechaninių pažeidimų. Todėl kiekvieną kartą gavę prekes, apžiūrėkite, ar pakuotė nepažeista, ar nesimato kitokių mechaninių ar Jums įtartinų pažeidimų. Jeigu tokių pažeidimų yra, surašykite juos kurjeriui pasirašomame dokumente bei informuokite mus.