Priedas sumažinantis dūmingumą 325ml. STOP SMOKE WYNN'S
6,90 EUR
Su mokesčiais

WYN50865

Kiekis
Yra sandėlyje
 

Prekė bus pristatyta iki 7 darbo dienų laikotarpyje (arba atsiimti vietoje)

„Wynn's“ STOP SMOKE 325ml – alyvoje tirpus priedas, skirtas sumažinti išmetamųjų dūmų kiekį, susidarantį dėl degančios alyvos.

SAVYBĖS: sumažina išmetimo dūmų kiekį susidarantį dėl degančios alyvos; pagerina alyvos klampumo savybes aukštoje darbinėje temperatūroje; užsandarina tarpus tarp išdilusių variklio komponentų; sumažina variklio keliamą triukšmą; užtikrina tvirtą apsauginį alyvos sluoksnį aukštos temperatūros sąlygomis; tinka naudoti su visomis mineralinėmis, sintetinėmis, sezoninėmis ir visasezoninėmis alyvomis; nekenkia kataliziniams konverteriams.

NAUDOJIMO SRITYS: tinka benzininiams, LPG ir dyzeliniams varikliams. Daug mėlynos/pilkos spalvos išmetimo dūmų, susidarančių dėl alyvos degimo, išskiriantiems automobiliams. Ypač efektyviai veikia senesniuose varikliuose su išdilusiomis dalimis. Taip pat galima naudoti kaip prevencinę priemonę sunkių apkrovų ir aukštų temperatūrų sąlygomis.

NAUDOJIMO BŪDAS: priemonę pilti į alyvą, kai variklis šiltas. Kad priemonė gerai susimaišytų su alyva reikia leisti automobilio varikliui veikti arba pavažinėti juo 5 minutes. 325ml talpos buteliuko užtenka5 litrams variklinės alyvos. Naudoti keičiant alyvą arba, jeigu reikia, tarp alyvos keitimų.

Pagaminta: WYNNS N.V. Belgija

 

WYN50865
3 Prekės

Informuokite mane kai bus

Specifinė nuoroda

Atsiliepimai

Atsiliepimų apie šią prekę kolkas nėra

Rašyti atsiliepimą apie prekę

Priedas sumažinantis dūmingumą 325ml. STOP SMOKE WYNN'S

WYN50865

Rašyti atsiliepimą apie prekę