Kategorijos

Peržiūrėta

Apsauga sėdynės nugaros (trys kišenėlės,skaidrus) Visas vaizdas

Apsauga sėdynės nugaros (trys kišenėlės,skaidrus)

APS61577

Smulkiau

APS61577

86 Prekės sandėlyje

Už šią prekę premijos taškai neskiriami.


Apsauga sėdynės nugaros (trys kišenėlės,skaidrus) <p>Vaikai, sėdėdami savo automobilinėse kėdutėse ar ant galinės sėdynės, neretai savo avalyne prisiliečia prie sėdynių atlošų, juos nuterliodami bei nubraižydami.</p> <p>Vaikai  sėda į automobilį bei lipa iš jo kitaip nei suaugusieji, o kelionės metu dažnai sėdi ištiestomis kojomis, tad purvo, nubraižymų, dėmių pasitaiko, net ir po trumpiausios kelionės. O koks vargas  drėgnuoju metų laiku, kai batai šlapi, o kojos visad juda į visas puses ir su kiekvienu judesiu  vis formuojasi dėmės.</p> <p>Tad apsisaugokite nuo mažų nelaimių ir sutaupykite laiko, jei įsigysite sėdynių apsaugas, sėdynės liks švarios, o apsauga be didelių pastangų nuvaloma.</p> <p><strong>Sėdynių apsaugų savybės:</strong></p> <ul><li>Pagamintos iš lengvai valomos medžiagos;</li> <li>Lengvai pritvirtinamos, tad tinka bet kokiam automobiliui.</li> <li>Dydis: 70x45 cm.</li> </ul>
2,63€

Vaikai, sėdėdami savo automobilinėse kėdutėse ar ant galinės sėdynės, neretai savo avalyne prisiliečia prie sėdynių atlošų, juos nuterliodami bei nubraižydami.

Vaikai  sėda į automobilį bei lipa iš jo kitaip nei suaugusieji, o kelionės metu dažnai sėdi ištiestomis kojomis, tad purvo, nubraižymų, dėmių pasitaiko, net ir po trumpiausios kelionės. O koks vargas  drėgnuoju metų laiku, kai batai šlapi, o kojos visad juda į visas puses ir su kiekvienu judesiu  vis formuojasi dėmės.

Tad apsisaugokite nuo mažų nelaimių ir sutaupykite laiko, jei įsigysite sėdynių apsaugas, sėdynės liks švarios, o apsauga be didelių pastangų nuvaloma.

Sėdynių apsaugų savybės:

  • Pagamintos iš lengvai valomos medžiagos;
  • Lengvai pritvirtinamos, tad tinka bet kokiam automobiliui.
  • Dydis: 70x45 cm.