Kategorijos

Peržiūrėta

Gaudyklė FeroBand lipni juosta maistinių drugių (kandžių) Visas vaizdas

Gaudyklė FeroBand lipni juosta maistinių drugių (kandžių)

FERO0671

Smulkiau

FERO0671

82 Prekės sandėlyje

Už šią prekę premijos taškai neskiriami.


Gaudyklė FeroBand lipni juosta maistinių drugių (kandžių) <p>Tai efektyvi maistinių drugių (kandžių) gaudyklė FeroBand"</p> <p>Pakuotėje yra 15 vnt.</p> <p>Kaina nurodyta už 1 vnt.</p> <p>Dydis:6 x 21,5 cm</p> <p>Pakuotėje yra 15 vnt.<br />Pagaminta: Papirns Moudry, Čekija<br /><br />Feroband lipni juosta, maistinių drugių gaudyklė<br />tai puiki priemonė maisto drugiams (miltinis ugniukas, grūdinė kandis ir kt.) naikinti. Gaudyklės pagrindas išteptas klijais, kurių sudėtyje yra kvapų.<br />Nuplėšę popierinę apsaugą, gaudyklę pakabinkite maisto laikymo vietose, valgyklose, parduotuvėse, sandėliuose ir kitose patalpose, kur gali veistis nepageidaujami kenkėjai.<br />Panaudotas gaudykles su prilipusiais vabzdžiais išmeskite į šiukšlių dėžę. Sudėtyje nėra nuodų.</p>
0,50€

Tai efektyvi maistinių drugių (kandžių) gaudyklė FeroBand"

Pakuotėje yra 15 vnt.

Kaina nurodyta už 1 vnt.

Dydis:6 x 21,5 cm

Pakuotėje yra 15 vnt.
Pagaminta: Papirns Moudry, Čekija

Feroband lipni juosta, maistinių drugių gaudyklė
tai puiki priemonė maisto drugiams (miltinis ugniukas, grūdinė kandis ir kt.) naikinti. Gaudyklės pagrindas išteptas klijais, kurių sudėtyje yra kvapų.
Nuplėšę popierinę apsaugą, gaudyklę pakabinkite maisto laikymo vietose, valgyklose, parduotuvėse, sandėliuose ir kitose patalpose, kur gali veistis nepageidaujami kenkėjai.
Panaudotas gaudykles su prilipusiais vabzdžiais išmeskite į šiukšlių dėžę. Sudėtyje nėra nuodų.