Kategorijos

Peržiūrėta

Rinkinys  automobiliui R2W Visas vaizdas

Rinkinys automobiliui R2W

R2W

Smulkiau

R2W

90 Prekės sandėlyje

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 3 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 3 taškų kurį (-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,30€.


Rinkinys automobiliui R2W <p>Rinkinys skirtas vairuotojo ir keleivių saugumui užtikrinti.<br /><br /></p> <p><span>Automobilio saugos rinkinys R2W pagamintas Lietuvoje, tai užtikrina šio produkto kokybę. Su šiuo rinkiniu Jūsų automobilis atitiks saugos reikalavimus per techninę patikrą.<br /></span></p> <p><span>Kiekvienam vairuotojui norinčiam užtikrinti savo bei automobilio keleivių saugumą privalu turėti šį rinkinį, kuriame yra:</span></p> <p><span>1. Pirmosios pagalbos rinkinys (DIN13164 standartas);</span></p> <p><span>2. Gesintuvas 2kg. ABC su manometru;</span></p> <p><span>3. Avarinis trikampio formos kelio ženklas;</span></p> <p><span>4. Šviesą atspindinti liemenė.</span></p> <p><span>Viskas viename medžiaginiame dėkle su dviem užtraukiamais skyriais, kompaktiškas laikyti automobilyje.<br />Dėklo dvejose pusėse yra kontaktinės juostos, kurios gerai prikimba prie bagažinės ir šoninės sienelės ir neleidžia komplektui slidinėti.<br />Dėklo dydis: 12x18x44 cm</span></p>
25,13€

Rinkinys skirtas vairuotojo ir keleivių saugumui užtikrinti.

Automobilio saugos rinkinys R2W pagamintas Lietuvoje, tai užtikrina šio produkto kokybę. Su šiuo rinkiniu Jūsų automobilis atitiks saugos reikalavimus per techninę patikrą.

Kiekvienam vairuotojui norinčiam užtikrinti savo bei automobilio keleivių saugumą privalu turėti šį rinkinį, kuriame yra:

1. Pirmosios pagalbos rinkinys (DIN13164 standartas);

2. Gesintuvas 2kg. ABC su manometru;

3. Avarinis trikampio formos kelio ženklas;

4. Šviesą atspindinti liemenė.

Viskas viename medžiaginiame dėkle su dviem užtraukiamais skyriais, kompaktiškas laikyti automobilyje.
Dėklo dvejose pusėse yra kontaktinės juostos, kurios gerai prikimba prie bagažinės ir šoninės sienelės ir neleidžia komplektui slidinėti.
Dėklo dydis: 12x18x44 cm