Kategorijos

Rinkinys automobiliui R1W Visas vaizdas

Rinkinys automobiliui R1W

R1W

Smulkiau

R1W

71 Prekės sandėlyje

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 2 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 2 taškų kurį (-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,20€.


Rinkinys automobiliui R1W <p>Rinkinys skirtas vairuotojo ir keleivių saugumui užtikrinti.Automobilio saugos rinkinys R1 pagamintas Lietuvoje, tai užtikrina šio produkto kokybę. Su šiuo rinkiniu Jūsų automobilis atitiks saugos reikalavimus per techninę patikrą.<br /><br /></p> <p>Kiekvienam vairuotojui norinčiam užtikrinti savo bei automobilio keleivių saugumą privalu turėti šį rinkinį, kuriame yra:</p> <p>1. pirmosios pagalbos rinkinys Euro(DIN13164 standartas);</p> <p>2. gesintuvas 1kg. BC miltelinis;</p> <p>3. avarinis trikampio formos kelio ženklas Euro;</p> <p>4. šviesą atspindinti liemenė.</p> <p>Viskas viename medžiaginiame dėkle su dviem užtraukiamais skyriais, kompaktiškas laikyti automobilyje.<br />Dėklo dvejose pusėse yra kontaktinės juostos, kurios gerai prikimba prie bagažinės ir šoninės sienelės ir neleidžia komplektui slidinėti.<br />Dėklo dydis: 12x18x44 cm</p> <p> </p>
18,19€

Rinkinys skirtas vairuotojo ir keleivių saugumui užtikrinti.Automobilio saugos rinkinys R1 pagamintas Lietuvoje, tai užtikrina šio produkto kokybę. Su šiuo rinkiniu Jūsų automobilis atitiks saugos reikalavimus per techninę patikrą.

Kiekvienam vairuotojui norinčiam užtikrinti savo bei automobilio keleivių saugumą privalu turėti šį rinkinį, kuriame yra:

1. pirmosios pagalbos rinkinys Euro(DIN13164 standartas);

2. gesintuvas 1kg. BC miltelinis;

3. avarinis trikampio formos kelio ženklas Euro;

4. šviesą atspindinti liemenė.

Viskas viename medžiaginiame dėkle su dviem užtraukiamais skyriais, kompaktiškas laikyti automobilyje.
Dėklo dvejose pusėse yra kontaktinės juostos, kurios gerai prikimba prie bagažinės ir šoninės sienelės ir neleidžia komplektui slidinėti.
Dėklo dydis: 12x18x44 cm