Kategorijos

Vaistinėlė įmonės metalinė, rakinama Visas vaizdas

Vaistinėlė įmonės metalinė, rakinama

VIM-131

Rakinama

Smulkiau

VIM-131

15 Prekės sandėlyje

33,30€

» Pridėti prie pageidavimų

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 3 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 3 taškų kurį (-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,30€.


Vaistinėlė įmonės metalinė, rakinama <p>Įmonės pirmosios pagalbos rinkinys (vaistinėlė) skirta visoms Lietuvos Respublikoje esančioms įstaigoms, organizacijoms, institucijoms, tai yra įmonėms.Vaistinėlė metalinėje užrakinamoje spintelėje skirta visoms Lietuvos Respublikoje esančioms įstaigoms, organizacijoms, institucijoms, tai yra įmonėms. Taip pat rekomenduotina turėti ir namuose.PATVIRTINTALietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2003m. liepos 11 d. įsakymu Nr. V-450, kad:"Įmonėje (įstaigoje, organizacijoje, nstitucijoje, toliau- įmonė), kurioje nėra darbo medicinos punkto ar sveikatos tarnybos, turi būti pirmosios pagalbos rinkinys."<br />Vaistinėlės dydis: 35x30x12cm</p>
27,52€

Įmonės pirmosios pagalbos rinkinys (vaistinėlė) skirta visoms Lietuvos Respublikoje esančioms įstaigoms, organizacijoms, institucijoms, tai yra įmonėms.Vaistinėlė metalinėje užrakinamoje spintelėje skirta visoms Lietuvos Respublikoje esančioms įstaigoms, organizacijoms, institucijoms, tai yra įmonėms. Taip pat rekomenduotina turėti ir namuose.PATVIRTINTALietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2003m. liepos 11 d. įsakymu Nr. V-450, kad:"Įmonėje (įstaigoje, organizacijoje, nstitucijoje, toliau- įmonė), kurioje nėra darbo medicinos punkto ar sveikatos tarnybos, turi būti pirmosios pagalbos rinkinys."
Vaistinėlės dydis: 35x30x12cm