Kategorijos

HAWKER Akumuliatoriai, baterijos ir pakrovėjai varomosios jėgos

Šioje kategorijoje nėra prekių
HAWKER Akumuliatoriai, baterijos ir pakrovėjai varomosios jėgos

Ilgametės patirties, žinomų visame pasaulyje pagal buvusių Oldham ir Varta ženklų, kompanija EnerSys® skatina...

Ilgametės patirties, žinomų visame pasaulyje pagal buvusių Oldham ir Varta ženklų, kompanija EnerSys® skatina prekės ženklą Hawker® kaip tvirtą ir labai ekonomišką sprendimą, tiksliai atitinkantį visas varomosios jėgos baterijų reikalavimus ir poreikius. Ilgalaikė patirtis gamyboje švino-rūgštinių baterijų visomis technologijomis (aptarnaujamomis, mažai aptarnaujamomis ir neaptarnaujamomis) suteikia mums neprilygstamą gebėjimą teikti produktus, sistemas ir paslaugas, kurios siūlo optimalų našumą ir tarnavimo laiką.

Mūsų filosofija kalba apie nuolat tobulinamos veiklos ir techninių savybių programą. Neseniai sukurtos energijos sprendimai: Hawker® XFC ™ ir naujas asortimentas modulinių HF įkroviklių, Lifetech ®, Life IQ ™ ir LifeSpeed IQ ™. Nustatytos naujos naudos mūsų klientams: dar greitesnis pakrovimas, dar ilgesni prietaisų ir transporto veikimo ciklai, mažesnės valdymo ir investicijų sąnaudos, sumažintos anglies pėdsakas.

Daugiau

Subkategorijos

 • Hawker® Perfect Plus™

  Hawker® Perfect Plus™ varomosios jėgos akumuliatoriai suteikia aukšto lygio galios ir patikimumo visų rūšių pramonės sunkvežimių operacijoms, nuo paprastų programų su mažo pajėgumų pakrovimo iki sunkiųjų kelių pamaininio darbo. Hawker® Perfect Plus™ suteikia didesnį veikimo efektyvumą, kuris yra pasiekiamas taikant pažangias komponentų naudojimą. Visi šie techniniai patobulinimai leido žinutę ląstelės pajėgumų padidėjimą, išlaikant tuos pačius išorinius matmenis. Šis diapazonas yra aukščiausio lygio technologijomis ir siūlo labai didelį efektyvumą. Turimas DIN ir BS serijos, šis diapazonas atitinka standartus DIN / EN 60254 ir IEC 254-2 matmenų.
   Paprašius, šie akumuliatoriai gali būti tiekiami su Hawker AQUAMATIC automatinio vieno taško pripildymo sistemą ir / arba su oro maišymo sistema sumažinto įkrovimo laikas ir padidėjusio baterijos veikimo ciklo.

 • IRONCLAD

  IRONCLAD yra baterija, siekiant patenkinti net ir pačias sunkiausias, sunkiųjų darbų poreikius. Baterija yra suprojektuota su įrodyta EnerSys® kvadratinio vamzdžio technologija suteikia ilgesnį nuolatinį ir intensyvų darbą, taip pat didesnį patikimumą dideliame našume ir ilgesnį tarnavimo laiką. IRONCLAD® lenkia kitus akumuliatorius iki 15% daugiau galios, ypač aukštesnių išmetimo normos reikalavo šiuolaikinių kintamosios srovės transportui. Baterijos technologija leidžia 1800 ciklų  papildomų programų, tai daugiau nei 1 metai tarnavimo.

 • Hawker® Water Less®: PzS

  Hawker® Water Less®: PzS  Naujausia technologija akumuliatorių iš Enersys remiantis PZS įrodyta technologija suteikia ilgiau papildymo intervalus 4, 8 arba 13 savaičių, priklausomai nuo įkrovimo technologiją ir galimybes. Turimas DIN ir BS dydžių, tai tinka visiems apkrovų. Sutaupyti lėšų, kai naudojamas HF įkrovikliai ir lankstumą yra dalis plataus spektro teikiamų šios naujos energijos tirpalu naudą.

 • Hawker® XFC (neaptarnaujami akumuliatoriai)

  Dėka "Thin Plate Pure Lead" technologijos sėkmingai pasiektas geriausias 2 voltų celių diapozonas Hawker® XFC ™ baterijų. Baterija atitinka griežčiausius kėlimo prietaisų kokybės reikalavimus. Su didesniu energijos tankiu ir greito pakrovimo galimybėmis šie neaptarnaujami akumuliatoriai gali būti naudojami bet kuriuo metu ir pakrovimas vykdomas, kai tai yra įmanoma. Papildomos galimybės ir puikus suderinamumas su Hawker HF įkrovikliais, Life IQTM ir LifeSpeed IQTM užtikrina ilgą aukštos kokybės ir energijos taupymą.

 • Hawker® Evolution

  Hawker® Evolution® yra nauja reguliuoja dujų rekombinacijos vožtuvo baterija su gelio elektrolitu, priimdamas iki 80% DOD 5. Šis diapazonas yra tinkamas naudoti šakiniams krautuvams, padėklų krautuvams, elektros transporto priemonėse ir automatinėse transporto sistemose. Celės turi didesnį pajėgumą nei dauguma kitų neaptarnaujamų akumuliatorių rinkoje. Siekiant visapusiškai pasinaudoti Hawker Evolution aukšta kokybe rekomenduojame naudoti bateriją kartu su mūsų aukšto dažnio išmaniais įkrovikliais, Lifetech, Life Plus ar Life IQ, kurie leidžia trumpą įkrovimo laiką: iki 8 valandų krovimo laiko- būklė 60% DOD arba 12 valandų įkrovimo laiko- būklė 80% DOD 5. dėl siūlomų Hawker Evolution technologijų naudos (be vandens papildymo, labai mažai dujų emisijos, nėra rūgščių nuotėkio.), kuri reikalauja daug supaprastinto įkrovimo laiko ir darbų. Dėl minimalios dujų išmetimo emisijos jis idealiai tinka naudoti jautrioje aplinkoje, pavyzdžiui, maisto pramonėje. Hawker Evoliucion baterijų dydžio standartai atitinka DIN ir BS reikalavimų matmenis, atitinkantys DIN / EN 60254-2 ir IEC 254-2 standartus.